بازدید رئیس مرکز شتابدهی نوآوری از شتابدهنده سیوان

 

جناب آقای مهدی عظیمیان، ریاست محترم مرکز شتاب­دهی نوآوری، به همراه کارشناس خود اقای ابراهیمی، در روز سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸، از شرکت شتاب­دهی هوشمند پیشگام سیوان MTeam، بازدید کردند. مرکز شتابدهی نوآوری به پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۳برای حمایت از کارآفرینی مبتنی بر فناوری و نوآوری فعالیت خود را آغاز کرده و با حمایت از رویدادهای کارآفرینی گوناگون در سراسر کشور، سعی در توسعه فرهنگ کار و تلاش بین دانشجویان و جوانان و آشنا نمودن علاقه‌مندان به کارآفرینی با فرصت‌های کسب و کاری موجود با توجه به زیست‌بوم ایران و مفاهیم نوین این عرصه در جهت توانمندسازی کشور در حوزه اقتصاد دانش‌­بنیان دارد.

طی این بازدید، شرکت سیوان ضمن بیان نمونه­ های موفق استارتاپ­ های خود، در مورد روند جذب و انتخاب استارتاپ­ ها و مدل شتاب­دهی سیوان و همین­طور برنامه­ های پیش رو توضیحاتی را به ریاست محترم مرکز شتاب­دهی نوآوری ارائه کرد.

شرکت سیوان که در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده است، سعی در شتاب­دهی با رویکرد بومی دارد و درصد موفقیت استارتاپ های این شرکت بیشتر از ۳۰% می­باشد. شرکت سیوان،علاوه بر ارائه­ ی باکیفیت تمام خدماتی که سایر شتاب­دهنده­ ها در اختیار استارتاپ­ ها می­گذارند، غرفه های ارائه خدمتی را مهیا کرده است که به سبب آن، در تبلیغات و پروموشن و ارائه مشاوره در زمینه های مالی،حقوقی،صادراتی… به طور دائمی از استارتاپ­ها حمایت کرده و به آن­ها یاری می­رساند.

 

 

 


نظرات و سوالات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *