خدمات ویژه سیوان استیشن به کسب و کارهای نوپا

شتابدهنده سیوان استیشن در پی کمک به شرکت های نوپا و آسیب دیده از کرونا دو امکان ویژه را برای آنها در نظر گرفته است. سیوان استیشن که با پیوستن به پویش کرونا پلاس در حمایت از کسب و کارهای نوپای آسیب دیده از کرونا گام برداشته، بنا دارد تا دغدغه‌های استقرار و همچنین تبلیغات این استارتاپ‌ها را مرتفع سازد.
استقرار با ۵۰ درصد تخفیف در ایکس استیشن
ایکس استیشن، فضای کاری اشتراکی شتابدهنده سیوان در برج فناوری دکتر قریب است که به تازگی با حضور دکتر ستاری افتتاح شده است. این مرکز فضای بسیار مناسبی برای استقرار شرکت های نوپا ایجاد نموده است. سیوان در حال حاضر ۵۰ درصد تخفیف را برای متقاضیان مورد تایید معاونت علمی در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر از ایکس استیشن و ثبت درخواست می توانید به سایت www.x-station.ir مراجعه نمایید.

– تبلیغات رایگان
سفیران سلامتی یکی از استارتاپ های موفق شتابدهنده سیوان می باشد که میلیون‌ها کاربر در سراسر ایران دارد. این استارتاپ که در حوزه سلامت دیجیتال فعالیت دارد، به خصوص در زمان کرونا توانسته تا با برگزاری کمپین های متعدد مخاطبان زیادی را جذب نماید. یکی از بخش های این اپلیکیشن معرفی کسب و کارهای نوپا و ارايه دهندگان سرویس به ویژه در این ایام است که مورد استقبال بسیاری نیز قرار گرفته است. استارتاپ ها می توانند برای معرفی رایگان به سایت www.coronaapp.ir مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

ارسال نظر