عروسگرام

 

 

عروس گرام یک شبکه اجتماعی عکس محور است که زوج های جوان را به چالش و رقابت بر سر انتخاب به عنوان زیباترین عکس دعوت می نماید. کاربران عروس گرام می توانند تصاویر خود را با سایر اعضای این شبکه به اشتراک بگذارند. علاوه براین، این نرم افزار موبایل حاوی گالری عکس های متنوع و زیبا در مورد موضوعات مربوط به عروسی می باشد که می تواند کمک شایانی به زوج های جوان در انتخاب لباس عروسی، ماشین عروس، حلقه عروسی، کیک عروسی و… نماید و کاربران می توانند از خدمات ارائه شده در سایت و نرم افزار موبایل استفاده کنند. نرم افزار موبایل قادر خواهد بود تا به عنوان یک آلبوم همراه امر تصمیم گیری و انتخاب ها را در مراسم عروسی  آسان نماید.
در این نرم افزار همچنین کاربران می توانند جدیدترین و بروزترین مد و فشن های مربوط به مراسم عروسی را دنبال کرده و با بروز رسانی نرم افزار در هر لحظه گالری تصاویر خود را آپدیت نموده و جدیدترین تصاویر را دریافت نمایند.

عروس گرام و جامعه مذهبی:

عروسگرام سعی دارد تا با همراهی استودیوی تخصصی عکاسی فرنیک در راستای کمک به تسهیل خدمات عکاسی، از دغدغه های قشر مذهبی بکاهد.

عروس گرام و کسب و کارها:
عروس گرام به عنوان یک نرم افزار موبایل و وب سایت سرگرمی و اطلاع رسانی در حوزه عروسی،‌ راهی مناسب برای ارتباط با بازار هدف کسب و کارهای فعال در حوزه مراسم عروسی برای زوج های جوان است. این کسب و کارها می توانند از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت و نرم افزار موبایل، با عروس گرام ارتباط گرفته و به معرفی خدمات خود در عروس گرام بپردازند.