بازديد دكتر سيدمهدي سادات از برج فناوري قريب

مشاور دبیر برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری روز دوشنبه ششم بهمن از مجموعه ایکس‌استیشن بازدید کردند.
دكتر سيدمهدي سادات در بازديد از برج فن‌آوري قريب، در جريان فعاليت‌هاي شركت‌هاي دانش‌بنيان و استارت‌آپ‌هاي فعال مستقر در برج فن‌آوري و ديگر مراكز مرتبط قرار گرفت.
به گزارش ستاد خبري برج فن‌آوري قريب، در اين ديدار كه با حضور مديران عامل شركت‌هاي فعال برگزار شد، دكتر سيدمهدي سادات ضمن تقدير از تلاش‌هاي صورت گرفته، تلاش براي بهره‌برداري مراكز، شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌ها از مجموعه خدمات فني و محتوايي را يك ضرورت برشمرد.
مؤسس شركت دانش‌بنيان سيوان، با اشاره به فعاليت‌هاي صورت‌گرفته براي ايجاد مراكز فن‌آوري در تهران و برخي از شهرهاي ديگر گفت: اين شتاب‌دهنده، به عنوان كارگزار معاونت علمي و فن‌آوري، آمادگي دارد مجموعه‌اي متنوع در بيش از چهارده محور شامل خدمات اداري، فني، محتوايي را به استارت‌آپ‌ها در سراسر كشور ارائه دهد.
مديرعامل شتاب‌دهنده‌هاي سيوان، شمسا، ياريگران، و نيز مديران استارتاپ‌هاي سفيران سلامت، صد بازار و تلويزيون اينترنتي دانش‌بنيان در اين نشست، گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده و برنامه‌هاي در دست اقدام ارائه كردند.

 

 

ارسال نظر