رونمایی از سه دستاورد هسته ای و لیزری در البرز

استاندار البرز از رونمایی لیزرهای دیسک ۵ کیلووات، فیبر ۱۰ کیلووات و فیبر ۲ کیلووات در البرز خبر داد و گفت: همواره در راستای کمک به مراکز و مجموعه‌های دانش بنیان در البرز پیش قدم خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، عزیزاله شهبازی، استاندار البرز، ظهر امروز در حاشیه مراسم رونمایی از لیزر دیسک ۵ کیلووات، لیزر فیبر ۲ کیلووات به روش تاندم، لیزر فیبر ۱۰ کیلووات برای استفاده در جوش لیزری شرکت فولاد که با دستور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: بار دیگر در استان البرز به صورت ویدئو کنفرانس میزبان رئیس جمهور محترم بودیم و پروژه مهم دیگری مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: در البرز بعنوان قطب علم و فناوری شاهد افتتاح یک پروژه «های تک» و دانش بنیان دیگر هستیم.

شهبازی گفت: بستر مناسبی برای شکوفایی واحدهای دانش بنیان در البرز فراهم است از این رو دستاوردهای بزرگی را در این استان شاهد هستیم.

وی افزود: تمامی مسؤولان استان در رده‌های مختلف برای ایجاد تسهیلات در جهت توسعه شرکت‌های دانش بنیان و فعالیت های آنها، مامور و مسؤول هستند و تاکنون نیز شرایط مطلوبی فراهم شده است.

استاندار البرز اضافه کرد: جوانان و پژوهشگران خلاق در البرز مورد حمایت ویژه ای قرار می‌گیرند تا ایده‌های خلاقانه خود را عملیاتی کنند.

ارسال نظر