شتابدهنده صِنوان، كودكان و نوجوانان را در برابر اعتياد بيمه می‌كند

مدیرکل فرهنگی پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر با استفاده از قابلیت‌های شتابدهنده تخصصی صِنوان در حوزه كودكان و نوجوانان در جهت پیشگیری از اعتیاد خبر داد.

محمد مهدی اسماعیلی در گفتگو با روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در راستای بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در آموزش و مهارت افزایی و همچنین توسعه همکاری با مراکز استارتاپی و شتابدهنده‌ها در راستای پیشگیری از اعتیاد، نشستی با حضور دکتر جعفری، رئیس هیئت مدیره شتابدهنده صِنوان در حوزه کودک و نوجوان، مهندس پورمعظمی رئیس هیئت مدیره شرکت آواتک و دکتر کریمی نماینده شتابدهنده دانش بنیان سیوان برگزار شد و موضوعات مدّ نظر طرفین، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در نهایت مقرر شد پیشنهاد هزینه و زمان لازم برای ایجاد محصولی مبتنی بر فناوری‌های نوین فضای مجازی با هدف انتقال مفاهیم پیشگیری همگانی به كودكان و نوجوانان و همچنین بسته‌های جامع مبتنی بر مفاهیم پیشگیری همگانی برای گروه مخاطب کودک و نوجوان توسط شتابدهنده مذکور ارائه شود.
اين محصولات با ارائه پيش‌نيازهای مهم و اساسي در حوزه مهارت‌هاي فكري و رفتاری می‌تواند كودكان و نوجوانان را تا حد بسيار زيادی در مقابل خطر مواد مخدر بيمه كند.

ارسال نظر